Апликации

IoT уреди ODM & OEM услуги -
Оригинален производител

MOKOSmart е специјализиран за дизајнирање и производство на IoT хардвер. Нашето ODM & OEM решение нуди низа производи на IoT за глобалниот пазар на паметни уреди. Моментално, нашата линија на производи вклучува фитнес тракери, паметни домашни паметни приклучоци / паметни прекинувачи, сигнали за Bluetooth, Bluetooth модули, Производи базирани на LoRa®, безжични сензори.

White-Label Solutions

Решение со бела етикета

PCB Design

Дизајн и производство на PCB

Firmware Customized

Фирмверот е прилагоден

SDK Support

Поддршка на SDK

Enclosure Design

Дизајн на куќиште

Mass Manufacturing

Масовно производство

Оваа веб -страница користи колачиња за да се осигурате дека ќе го добиете најдоброто искуство на нашата веб -страница. Продолжувајќи да пребарувате на оваа веб -страница, Вие прифаќате употреба на колачиња за горенаведените цели.